Til søknadsfristen 1. mai var det kommet inn 68 søknader om totalt 1,7 millioner kroner til behandling. Nå er 795 000,- fordelt på 52 utøvere.
- Adrian Hilde - Landeveissykling/terreng - 10 000
- Aida Husic Dahlen - Bordtennis - 30 000
- Amalie Thorstensen - Svømming - 20 000
- Andrea Tomine Breilid - Friidrett - 15 000
- Andreas Erland - Landeveissykling - 10 000
- Andreas Vangstad - Landeveissykling - 10 000
- Anne Charlotte Benestad Rosenvold - Håndball - 10 000
- Benedicte Hauge - Friidrett, langsprint og langhekk - 20 000
- Dag Blandkjenn - Orientering/friidrett(løping) - 10 000
- Dag-Erik Tvedt - Roing - 10 000
- Eirik Frestad - Svømming - 10 000
- Eirik Köpp - Håndball - 20 000
- Eline Breilid - Friidrett - 15 000
- Elisabeth Benestad Rosenvold - Håndball - 15 000
- Elise Haavik - Stuping - 20 000
- Gaute Friestad - Orientering - 15 000
- Hakeem Teland - Svømming og kajakk - 15 000
- Hanna Gailis Inntjore - Roing - 20 000
- Hanne Andve - Friidrett - 15 000
- Henrik Fiskaadal - Terrengsykling - 20 000
- Herman Dahl - Landeveissykling - 10 000
- Ida Gabrielsen - Håndball - 15 000
- Ida Marcussen - Friidrett - 30 000
- Ina Andersen Steinsland - Svømming - 10 000
- Jamshid Nazari - Boksing - 15 000
- Joachim Schjøtt - Utforsykling - 20 000
- Joakim Bøhn - Roing - 10 000
- Katarina Emilie Fransson - Friidrett - spyd. - 15 000
- Lina Gullsmedmoen Indrebø - Stuping - 10 000
- Mads Marum - Badminton - 15 000
- Margaret Aase - Brasiliansk jiu jitsu og MMA - 20 000
- Mari Forbord Anderssen - Friidrett- 100m hekk, 100m, 200m. - 15 000
- Marianne Ruud - Utforsykling - 20 000
- Marie Wåland - Badminton - 20 000
- Marlene Sophie Wåland - Badminton - 5 000
- Pierre Moen - Speedway - 15 000
- Rebecca Grindland Ege - Svømming - 5 000
- Sara Stoebner - Svømming - 5 000
- Simen Halse Larsen - Svømming - 5 000
- Sjur Hovi - Orientering - 15 000
- Sofie Reisænen - Svømming - 20 000
- Stian Sverdrup Lilleeng - Langrenn - 10 000
- Sverre Lundevold - Trial - 30 000
- Thea Morken Augustson - Stuping - 10 000
- Thelma Baatz Strandberg - Stuping - 20 000
- Thomas Larsen - Landeveissykling - 20 000
- Tiril F. Rist Jensen - Svømming - 10 000
- Tone Wigemyr - Orientering - 20 000
- Trine Mjåland - Friidrett - 20 000
- Vegard Danielsen - Orientering - 15 000
- Vegard Flystveit - Langrenn - 20 000
- Vetle Brunvatne - Friidrett, spydkast - 15 000